7 komentarzy


 1. Gratulacje! My właśnie na etapie zmiany butelki na razie na bidon, ale zastanawiam się jaki czy z ustnikiem czy ze slomka bo moje dziecię nie toleruje ustnikow od kupka nie kapka, a mamy 3 rodzaje, tylko smoczek od butelki lovi, a ze od oaru dni sam sięga po butelke gdy mu się chce pić, chciałam to wykorzystać i przeskoczyć na cos innego. Podobno po roku to najlepszy czas na pożegnanie z butelką, nie znalazłam jeszcze nic co kształtem przypomina smoczek z lovi… bede szukać i próbować, bo butelki sam sobie wybrał toleruje tylko te co mają zamontowany smoczek właśnie z firmy lovi. Smoczek uspokajający odrzucił mając 3 miesiące i ssa za to palec.

  Odpowiedz
  1. Silje

   Nie śpiesz się, skoro nie toleruje niekapków to zapewne nie jest gotowe na zmianę :) Polecam spróbować od miękkich ustników, za którymś razem zaskoczy :D

   Odpowiedz
  1. Silje

   Wbrew pozorom cyca odstawić równie łatwo co butelkę. Ale karmienie piersią ma same zalety, więc warto kontynuować tak długo jak dziecko potrzebuje :)

   Odpowiedz

 2. Cóż, ja niby właśnie jestem na etapie odstawiania cyca (młoda od 6msc pije MM a pierś dostaje do zaśnięcia) aczkolwiek mam wrażenie że wcale się nie ograniczyłyśmy :D A butla narazie mi nie przeszkadza choć planuję wprowadzić niekapek do wody i sokow :)

  Odpowiedz
  1. Silje

   U nas było na odwrót, odstawianie zaczęłyśmy od eliminacji wieczornego kp :) A to tylko dlatego, że zapas wypijała w dzień i do wieczora nic nie zostało :)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>